Blog > Komentarze do wpisu

Doskonała rozrywka

Gry internetowe to naprawdę niesamowicie wciągająca sprawa. Sam muszę się przyznać, że uwielbiam grać i gram w różnego rodzaju gry. I nie chce się specjalnie chwalić, ale wychodzi mi to całkiem nieźle. Gry online nie mają ogromnych wymagań. Wystarczy przeglądarka i łącze internetowe.

Ostatnio natknąłem się na ciekawą grę internetową. I teraz jestem księdzem. Tak po prostu. Wystarczyło za darmo założyć konto i stałem się księdzem. Od razu postanowiłem zdobyć niewielką armię i odwiedzić kolegów. Nie było to zaskoczeniem, że większość wizyt na początku kończyła się moją porażką. Ale teraz jest już lepiej. Nie zawsze wygrywam, ale więcej pojedynków wygrywam niż przegrywam.

Poluję też na niektóre relikwie. Na taką dajmy na to Walizę Radości. poluję na nią już od dawna i mam nadzieję, że w końcu stanę się jej szczęśliwym posiadaczem. Takich smaczków jest znacznie więcej. Ta gra internetowa ma naprawdę spory potencjał. 

Gra jest niezwykle wciągająca a teksty jakie się w niej pojawiają są przednie. Nie ma co się rozpisywać, trzeba grać, nie ma opierniczania :D
czwartek, 24 marca 2011, scuttle

Polecane wpisy